רמת גן

רח' הצלע 26 (פינת בן גוריון 6)
א'-ה': 07:30-18:00 ו': 08:00-13:00

חיפה

רח׳ מקלף 30 (צ׳ק פוסט)
א'-ה': 07:30-17:30 ו': 07:30-14:00

ירושלים

רח׳ הרכבים 4 (א.ת תלפיות)
א'-ה': 08:30-18:00 ו': 09:00-12:30

073-3800690

שירות לקוחות

קרטונים למעבר דירה בנתניה – עלויות, מוצרים משלימים ועוד

רבים מחפשים קרטונים למעבר דירה בנתניה. עיר זו היא לא רק שישית בארץ מבחינת גודל האוכלוסייה, אלא גם בולטת במיוחד בקצב גידול האוכלוסייה, אשר עומד על 4% בשנה. כך שהמגורים ופעילות העסקים בה הם דברים דינאמיים למדי, עם מעבר לעיר זו  או מעבר מקום בתוכה וגם לעתים החוצה ממנה. מה משותף לכל המקרים? תמיד צריך קרטונים למעבר דירה בנתניה! 

מוצר משתלם להפליא! 

בין אם דרושים קרטונים למעבר דירה בנתניה או בכל עיר אחרת, זו כמות קרטונים שבדרך כלל אין ברשותכם. ייתכן שרכשתם לאחרונה בסופרמרקט מוצרים מסוימים בקרטון או שניים ואולי יש בבית עוד קרטונים בודדים שבהם כבר מאוחסנים חפצים כאלה ואחרים. אבל לרוב, זה הכל. רכישת קרטונים חדשים להובלה, היא אפשרות זמינה, קלה ומשתלמת מאוד. קרטוני האריזה וחומרי אריזה בכלל, הם בעלי יחס עלות תועלת מצוין. נסו לרגע לדמיין, איך היה נראה מעבר דירה ממוצעת בלעדיהם. 

השימוש בקרטון כחומר בסיס לכך איננו מקרי. זהו חומר מיוחד מבוסס נייר, אשר מספק חוזק טוב לצד קלות משקל וכל זאת בעלויות נמוכות ביותר. יש גם חבילות של חומרי אריזה, שמאפשרות להוזיל זאת עבורכם אפילו יותר. מבחינת החוזק, ניתן גם לבחור קרטונים בחוזקים שונים (“קרטון חד גלי” או “קרטון דו גלי”). הקרטונים שימושיים גם לעתיד. אפשר לקפל באותם כאשר הם לא בשימוש והם לא ייתפסו מקום רב. 

קרטונים למעבר דירה בנתניה – לא רק הקרטון 

קרטונים להעברה הם מוצר מצוין. אבל שימוש מעשי בו מחייב שילוב של מוצרים נוספים, כולל  

  • סרט דבק ומכשיר מיוחד לשימוש בו – בכדי לסגור קרטונים היטב ומהר.  
  • ניילון נצמד (“שרינק לעיטוף”) – אשר יכול גם “לאגד” ביחד חפצים שונים וגם להגן עליהם.
  • פתרונות לאריזת מוצרים רגישים – גם אם מצאתם את השילוב המושלם של קרטונים וחברת הובלה טובה, עדיין תצטרכו לארוז היטב ובזהירות. הכוונה כמובן בעיקר למוצרים שבירים, כגון כוסות מזכוכית עדינה במיוחד. כפתרון לכך, זמינים “פצפצים” או נייר משי מיוחד. 
  • עזרי  סימון – מדבקות שונות כגון מדבקות “שביר” וכמובן מדבקות לרישום חופשי של מה שתרצו. למשל סימון קרטון עם “קרטונים למעבר דירה נתניה – למטבח”.
  • מוצרים מיוחדים – כגון שקיות ואקום או כיסוי הגנה למסכי טלביזיה. 

אגב, אם עולה על הפרק קניית קרטונים למעבר דירה בנתניה האם אתם זקוקים בעצם לקרטונים או ארגזים למעבר דירה בנתניה? ההבדל סמנטי בלבד ומקובל להשתמש בעיקר במונח קרטונים. אם כי טכנית, קרטון הוא סוג החומר (ליתר דיוק סוג ה”משטח”) והוא משמש ליצירת קופסאות או “ארגזים”  לאחסון והובלה. 

ארגנו את האוסף המתאים ביותר עבורכם של קרטונים למעבר דירה בנתניה ותבטיחו לעצמכם מעבר זריז, נוח ויעיל ככל הניתן.

אנא דרגו את המאמר

מוצרים קשורים

20 קרטונים
185.00
צפייה במוצר
30 קרטונים
255.00
צפייה במוצר
40 קרטונים
320.00
צפייה במוצר
50 קרטונים
385.00
צפייה במוצר

שתפו ב:

Facebook
WhatsApp
Email
קרטונים למעבר דירה בנתניה

אולי יעניין אותך גם:

דילוג לתוכן