רח' הצלע 26 (פינת בן גוריון 6)
א'-ה': 07:30-19:00 ו': 07:30-14:00

רח׳ מקלף 30 (צ׳ק פוסט)
א'-ה': 07:00-17:30 ו': 07:30-14:00
ימי ג' פתוח עד 17:00

רח׳ הרכבים 4 (א.ת תלפיות)
א'-ה': 08:30-18:00 ו': 09:00-12:30

שירות לקוחות

Generic filters
Search in title

קרטונים למעבר דירה בראשון לציון – על חשיבותם ושימוש חכם בהם

קרטונים למעבר דירה בראשון לציון נמצאים בשימוש רב ולעתים קרובות בשימוש חוזר. מדוע? ראשון לציון היא העיר הרביעית בגודלה בישראל. היא גם ממוקמת במקום טוב מאוד במרכז הארץ ובקרבת הים ויש שמחשיבים אותה לחלק מגוש דן. עיר זו אטרקטיבית מאוד גם לעסקים וגם למגורים. לכן, קרטונים להובלות “עובדים בה שעות נוספות” והם אכן מוצר שימושי מאוד. האם ועד כמה הוא באמת נחוץ? ומה עוד כדאי לדעת, לגבי המוצר הצנוע והחשוב הזה?

מדוע חייבים קרטונים למעבר דירה בראשון לציון? 

יש מי שעשויים להתעצל או להתקמצן לגבי השגת קרטונים בראשון לציון, שהם חדשים ובאיכות טובה. האם יש באמת תחליפים זמינים? כן, אבל הם ממש לא מספיקים. לא בכמות ולא באיכות. ראשית, עשויים להיות תחליפים מעטים כאלה שבמילא תנצלו, כגון מזוודה גדולה או תיק גב לטיולים. כדאי לשקול להיעזר בהם, בכך שממלאים את החלל שבתוכם בחפצים שונים. אבל כל זאת תוך התחשבות במגבלותיהם, מאחר שהם לא נועדו במקור כעזר למשימה של הובלות. מזוודה למשל, עשויה להיות גדולה מדי עבור רוב הפריטים שאתם מעוניינים להעביר. מצד שני, היא עשויה להתאים להעברת ביגוד גדול כגון מעילים או שמיכות. גם תיק גב לא בהכרח מתאים לאריזה מסודרת של פריטים מסוגים רבים. בכל מקרה, כמה מזוודות ותיקי גב כבר יש לכם? מבחינת חיפוש ברחוב של קרטונים לאריזה ראשון לציון כעיר גדולה תאפשר לכם למצוא גם קרטונים משומשים. אבל אינכם יודעים מה כבר עבר על אותם קרטונים ומה מצבם, כולל בלאי מעצם היותם זרוקים בחוץ, חשופים לגשם. עבור קרטונים ראשון לציון מציבה פחי מיחזור לנייר, אבל הם נזרקים לשם מסיבה טובה!

שימוש חכם בקרטונים ועוד – טיפים שימושיים

  • להתייעץ ולשפר – כדאי להתייעץ עם החברה ממנה אתם רוכשים קרטונים, לגבי כל צורך מיוחד באריזה. כך תלמדו לגבי דברים שאולי אינכם מודעים להם, כגון האפשרות לרכוש קרטון עם מוט מובנה לתליית בגדים. או אם אורזים מוצרים שבירים, תוכלו לרכוש נייר משי שמיועד למשימה זו.
  • כמה שיותר לסמן – ההשקעה הלא גדולה בסימון, תסייע מאוד להעברה זריזה ויעילה של קרטונים למעבר דירה בראשון לציון. שימו לב שגם לכך יש מוצרי עזר ייעודיים ובמחיר נוח מאוד, כגון מדבקות “שביר”. 
  • המוצר המתאים לעבודה – רכישת קרטונים למעבר דירה בראשון לציון תספק לכם מוצר אריזה שמיועד לכך מראש. קרטונים אלה זמינים בעלויות נוחות ביותר ובמבחר גדלים שימושיים להעברה. כך ניתן לבחור את הכמות ושילוב הגדלים שמתאימים לכם ביותר. צורת הקרטונים מקלה על סידורם בתוך רכב ההובלה, בין אם הוא רכב פרטי או של מובילים מקצועיים. היא גם תקל על סידורם לקראת ההעברה וביעד. הקרטונים גם נוחים לסימון ולשינוע. כך שיתרונותיהם רבים.

עבור קרטונים למעבר דירה בראשון לציון ובכלל, עומדים לרשותכם שלושת סניפי getpacking: סניף בני ברק (שמטבע הדברים מתאים במיוחד עבור קרטונים למעבר דירה בראשון לציון), סניף ירושלים וסניף חיפה.

אנא דרגו את המאמר

מוצרים קשורים

20 קרטונים
185.00
צפייה במוצר
30 קרטונים
255.00
צפייה במוצר
40 קרטונים
320.00
צפייה במוצר
50 קרטונים
385.00
צפייה במוצר

שתפו ב:

Facebook
WhatsApp
Email
קרטונים למעבר דירה בראשון לציון

אולי יעניין אותך גם:

דילוג לתוכן