הרצל 160
א'-ה': 09:00-16:00

רח' הצלע 26 (פינת בן גוריון 6)
א'-ה': 07:30-19:00 ו': 08:00-14:00

רח׳ מקלף 30 (צ׳ק פוסט)
א'-ה': 07:30-17:30 ו': 07:30-14:00

רח׳ הרכבים 4 (א.ת תלפיות)
א'-ה': 08:30-18:00 ו': 09:00-12:30

שירות לקוחות

הדרך הירוקה: טיפים למעבר דירה ידידותי לסביבה

כיצד מבצעים מעבר דירה ידידותי לסביבה? לא יודעים למה הכוונה בכלל? עוד יותר טוב! כי המאמר שלפניכם יוכל לחדש לכם ולתת כמה רעיונות מעניינים. מדובר בגדול על העברת תכולת הדירה, עם עוד קצת ערך מוסף מעניין. שנתחיל? 

מעבר דירה ידידותי לסביבה? אפשרי בהחלט

מעבר דירה לא מתקשר מייד במחשבה לשמירה על הסביבה, אבל יש לו גם כמה היבטים כאלה. החדשות הטובות הן, שיישום של רעיונות “ירוקים” כאלה לא בהכרח יסבך את העניינים או יוסיף לכם לעלויות המעבר, אלא דווקא להפך! תוכלו להשתמש פחות או יותר באותם עזרים ידועים כגון קרטונים למעבר דירה, אך להתארגן באופן שגם מצמצם את הנזקים לסביבה. כיצד? 

כך עושים זאת טוב יותר 

עבור מעבר דירה ידידותי לסביבה, מומלצים הטיפים הבאים: 

  • קרטונים – מאחר שקרטון מבוסס על נייר, הוא חומר ידידותי לסביבה וכזה שקל למיחזור. ישנו גם קרטון משומש וכאן הכוונה לשימוש חוזר בקרטונים קיימים. 
  • חומרי אריזה – יש חומרי אריזה אשר ניתנים למיחזור ובכך, הם יכולים לתרום למימוש החזון של מעבר דירה ידידותי לסביבה. הולכים דווקא על חומרי אריזה מאולתרים? אז עיתונים מספקים דוגמה טובה לכך. 
  • ניילון שרינק לעיטוף – זהו עזר שימושי במצבים שונים של אריזה. מצד שני, הוא איננו החומר הידידותי ביותר לסביבה וגם לא נוח לעשות בו שימוש חוזר. זה לא קריטי בהיבט האריזה, מאחר שזהו חומר זול למדי. עשו בו שימוש מושכל, הסביבה תודה לכם.    

מעבר דירה ידידותי לסביבה – לא רק במעבר

לקראת מעבר הדירה ולצד נייר אריזה וקרטונים וכדומה, סביר שתרכשו גם קצת חומרי וכלי ניקוי עבור הבית החדש. הרי לפני שתכניסו אליו ותסדרו את הכל, תרצו להעביר סמרטוט, לנקות אבק וכדומה? אז כן, גם זה יכול להיות יותר או פחות ידידותי לסביבה. יש פרנואידים שבדיוק במצב כזה נתקפים בחיבה עזה במיוחד לאקונומיקה ומשתמשים בה בנדיבות רבה. לצד חומרים כימיים חריפים נוספים, כאלה ואחרים. אך זה לא תמיד דרוש. אפשר ומומלץ, להעדיף חומרי ניקוי אקולוגיים ידידותיים לסביבה או לבצע שימוש מושכל בחומרי ניקוי רגילים. 

מעבר דירה הוא גם הזדמנות לסקור ביסודיות את כל החפצים שהספקתם לצבור ולזרוק את מה שלא צריך. כולל כמובן, מיון לזריקה לפח המתאים מבחינת מיחזור. אגב, גם לדברים יוצאי דופן כמכשירי אלקטרוניקה, יש פחים מיוחדים שניתן למצוא עליהם מידע באתר העירייה. חלק מהדברים כגון בגדים, אפשר לעתים לתרום. מצאתם כמה בקבוקי ספריי וחומרים נוזליים שונים, ש”הגיע הזמן לזרוק, כי במילא אף פעם לא משתמשים”? כן, כולנו מכירים אותם. אז להעיף! אבל קודם כדאי לבדוק איך מומלץ להיפטר מהם בדרך בטוחה לסביבה. זה לא תמיד עניין פשוט של לשפוך את החומר לאסלה. 

לעוד רעיונות עבור מעבר דירה ידידותי לסביבה ובכלל, כדאי תמיד להתייעץ עם החברה שממנה אתם רוכשים חומרי אריזה.

אנא דרגו את המאמר

מוצרים קשורים

20 קרטונים
185.00
צפייה במוצר
30 קרטונים
255.00
צפייה במוצר
40 קרטונים
320.00
צפייה במוצר
50 קרטונים
385.00
צפייה במוצר

שתפו ב:

Facebook
WhatsApp
Email
מעבר דירה ידידותי לסביבה

אולי יעניין אותך גם:

דילוג לתוכן