הרצל 160
א'-ה': 09:00-16:00

רח' הצלע 26 (פינת בן גוריון 6)
א'-ה': 07:30-19:00 ו': 08:00-14:00

רח׳ מקלף 30 (צ׳ק פוסט)
א'-ה': 07:30-17:30 ו': 07:30-14:00

רח׳ הרכבים 4 (א.ת תלפיות)
א'-ה': 08:30-18:00 ו': 09:00-12:30

שירות לקוחות

קרטונים למעבר דירה בת ים – האפשרויות הרבות 

מבחינת הצורך במציאת קרטונים למעבר דירה בת ים היא בין הערים שבהן רואים זאת במיוחד. מדוע? עיר זו בולטת בצפיפות האוכלוסייה ומובילה (לאחר בני ברק וגבעתיים) מבחינה זו עם 15,834 תושבים לקמ”ר. היא גם ממוקמת במרכז הארץ ויותר מכך – היישר בתוך גוש דן, שהוא ריכוז האוכלוסייה הגדול בארץ. כך שלא מעט אנשים בכל זמן נתון, מעבירים דירות ומשרדים בתוך בת ים, אל בת ים ומהעיר בית ים לערים אחרות. כגודל הצורך, כך גם האפשרויות הרבות. אם תפנו לחברת גטפקינג, תגלו שקרטונים להעברת דירה הם לא סתם מוצר אחיד ופשוט. מה זה אומר? 

קרטונים למעבר דירה בת ים ומגוון האפשרויות 

מחפשים קרטונים למעבר דירה בבת ים? אז כעת השאלה היא, האם אתם מבינים מה אתם בעצם מחפשים? 

  • מה זה בכלל “קרטון”? – קרטון הוא משטח שעשוי משכבות נייר ולעתים גם פלסטיק. הוא כולל שכבה פנימית גלית שמשפרת את החוזק שלו. לקרטוני אריזה יש שילוב מצוין של משקל נמוך וחוזק. 
  • מה דרוש לכם? – אז הבנתם מה זה קרטונים למעבר דירה בת ים מחכה לכם וכעת צריך לבחור קרטונים, לארוז ולצאת לדרך. אבל איזה קרטונים דרושים לכם? באופן בסיסי, יש קרטונים במגוון ממדים, שהניסיון מראה שהם השימושיים ביותר למשימות הובלה. מעבר לכך, יש פתרונות למטרות מיוחדות. למשל קרטון לאריזת בקבוקים וכוסות, קרטון לאריזת מצעים ואפילו קרטון להעברת בגדים שבו מובנה מוט תלייה.
  • זקוקים ליותר כושר נשיאה? – לאחר שתמקמו הכל בתוך קרטונים לאריזה בת ים עשויה להיות היעד או נקודת המוצא להעברה. ייתכן שתעבירו חפצים באמצעות מובילים מקצועיים וגם רכבכם הפרטי. אולי אפילו ברגל אם זה קרוב. אגב, בקרטונים רגילים יש לעתים פתחים בצדדים, אשר משמשים כידיות וגם זה מקל על הנשיאה. אך תמיד יש חפצים שלא מתאים לשים בקרטונים. גם עבורם יש פתרונות מצוינים, כגון “שק בלה”.

העברת מוצרים רגישים

בהעברת חפצים ברכב ובכלל בעזרת קרטונים בת ים מאתגרת, כמו כל עיר גדולה. הקרטונים יועברו בחדרי מדרגות שהם לעתים צרים וברכבים שנאלצים לעצור פעמים רבות ולעתים בפתאומיות בגלל תנאי הכביש שלא תלויים בנהג. כך שחפצים רגישים חייבים לקבל הגנה טובה מספיק. וודאי כאשר מדובר במרחקים ארוכים. בהתארגנות עם קרטונים למעבר דירה בת ים אילת הוא דוגמה למסלול נסיעה כזה, שעבורו תרצו להכין ריפוד מספיק. איך מרפדים? באמצעות “פצפצים” בקרטונים ונייר משי לאריזת מוצרים שבירים. אולי תרצו להוסיף גם כיסוי הגנה למסכי טלביזיה ומדבקות “שביר”.  

לסיכום – אם אתם מחפשים קרטונים למעבר דירה בת ים איננה מקום גרוע בכלל למטרה זו. ויש לידכם (בבני ברק) אפילו סניף שלנו. כך שעם השילוב של קרטונים למעבר דירה בת ים וגטפקינג, אתם מסודרים! 

אנא דרגו את המאמר

מוצרים קשורים

20 קרטונים
185.00
צפייה במוצר
30 קרטונים
255.00
צפייה במוצר
40 קרטונים
320.00
צפייה במוצר
50 קרטונים
385.00
צפייה במוצר

שתפו ב:

Facebook
WhatsApp
Email
קרטונים למעבר דירה בת ים

אולי יעניין אותך גם:

דילוג לתוכן